Obecný ples 2020

Fašiangové obdobie sa ako každý rok v Hozelci nesie aj v duchu plesovej zábavy. Obecný ples 2020 sa konal 15. februára v sále obecného úradu, v štýle RETRO. Nielen výzdoba v sále, na stoloch, foto kútik, ale aj menu večera a bohatá tombola nezaostávali za retro atmosférou. Tento rok organizátori stavili všetko, čo sa týka sprievodného programu na jedno číslo a tým bol hudobný hosť Martin Harich s doprovodom. Bola to naozaj dobrá voľba. Spevák  si svojou spontánnosťou získal obdiv nie len mladšej generácie, ale roztancoval všetkých v sále. Nechýbali súťaže, do tanca hrali Duo Pali a Tono a v prestávkach ľudí rozospieval harmonikár. Zábava sa niesla do skorých ranných hodín a my veríme, že aj vďaka tomuto Obecnému plesu sa fašiangové obdobie roku 2020 stalo nie len pre Hozelčanov trochu nezabudnuteľným.

Prejsť na začiatok